MİLAS BOĞAZİÇİ KÖYÜNDE KİRALIK MUHTEŞEM BİR ÇİFTLİK

Kiralık Çiftlik Evi Konut 20,000 TL 7,000 m² / (Net) 650 m² 10 + 3

Muğla / Milas / Boğaziçi Köyü

Ref.No: 8757100 / İlan No: f-321780-1542
Son Güncelleme: 25/10/2021

Ana Bilgi

Oda Sayısı10
Salon Sayısı3
Banyo Sayısı6
Yapının ŞekliDubleks
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuBoş
IsıtmaKlima
Yakıt TipiElektrik
Bina Kat Sayısı2
İnşa Yılı2013
Peşinat20000 TL
Depozit40000 TL
Yapının YönüDoğuGüneyBatıKuzey
Balkon Sayısı3
Tuvalet Sayısı5
Arsa m²7000

MUĞLA MİLAS KİRALIK ÇİFTLİK

MUĞLA MİLAS BOĞAZİÇİ MAHALLESİ SAKİN BİR HAYAT YAŞAMAK İSTEYENLERİN SEÇECEĞİ GÜZEL BİR ÇİFTLİK 3 YILLIK KİRAYA VERİLECEKTİR ÇİFTLİK İÇİNDE NELER VAR ALT KISMINDA AÇIKLAMSI YAZILMIŞTIR.

Yıllık Peşin Olursa Bu Fiyattır.

VİDEO İZLEYİNİZ.

3 dönüm zeytin, narenciye ve meyve ağaçları bulunan arazinin içinde birbirinden bağımsız ve 3 ailenin konaklamasına müsait 3 adet ev bulunmaktadır. Bir adet havuz, kazan dairesi, güneş enerjileri ve su depoları, kümes, köpek kulübesi, artezyen kuyusu, çeşmeler, odun deposu ve 3 araçlık kapalı otopark gibi yapılar mevcuttur. Arazi imara kapalı olup haritaya işli ve resmi 350 mt karelik yaşam alanı mevcuttur. Evlerin tüm ıslak zemin ve lavabo banyoları 1nci sınıf mermerdir. Pencerelerinde jaluzi kullanılmış olan evlerin mutfak tezgahları yine 1nci sınıf granit olup tüm dolaplar lake raylı sistemdir. 2 adet ana giriş kapısı bulunan arazinin kapılarından biri elektrikli sürgülüdür. Diğeri ise arazi bölgesinde yer almakta olup arazi işleme tarım araçlarının giriş çıkışına uygun dizayn edilmiştir. Arazinin tamamı taş duvar, çelik tel ve bitki örtüsüyle çevrilmiş olup dış ortamdan izole ve güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır. Bölge olarak çiftlik, Milas Hava Limanından Bodrum istikametine giderken 13ncü km.de yer alan Boğaziçi Köyünde yer almaktadır. Köyde, yaşam alanları, okulu, Migros, PTT’si ve sosyal imkanları ile 4 mevsim yaşam devam etmekte olup yazın tam bir tatil cenneti olmaktadır.

İç Özellikler

Boyalı
Çelik Kapı
Duşakabin
Ebeveyn Banyolu
Çift Cam

Dış Özellikler

Taş Kaplama

Bina

Bahçe Duvarı
Deprem Yönetmelikli
Depreme Dayanikli
Isı Yalıtım
PVC Dograma
Yüzme Havuzu (Açık)
Bahçe İçinde

MİLAS BOĞAZİÇİ KÖYÜNDE KİRALIK MUHTEŞEM BİR ÇİFTLİK / Yorumlar

Kadir ÖZEL
Şirket Yetkilisi
EMLAK 34- BEYLİKDÜZÜ TEMSİLCİLİĞİ
Hürriyet Bulvarı No:28 Kat:1 Daire:4 Beyza Konağı
Beylikdüzü / Yakuplu
34540 İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

EMLAK34 Beylikdüzü Satılık Kiralık Emlak Ev Daire Arsa İşyeri Kiralık Konut Çiftlik Evi MİLAS BOĞAZİÇİ KÖYÜNDE KİRALIK MUHTEŞEM BİR ÇİFTLİK Muğla Milas Köyler Boğaziçi Köyü 20,000 TL İndirimli (Uygun) Tatil Emlakları Yatırımlık Doğa ve Dağ Köy Evleri Problemsiz Özel Yapım Luks Emlaklar EMLAK34 Beylikdüzü Satılık Kiralık Emlak Ev Daire Arsa İşyeri,,milas,bogazici,koyunde,kiralik,muhtesem,bir,ciftlik,mugla,milas,koyler,bogazici,koyu,konut,ciftlik,evi,kiralik,milas,kiralik,ciftlik,bodrum,kiralik,ciftlik,bodrum,milas,kiralik,ciftlik,evi,indirimli,uygun,,tatil,emlaklari,yatirimlik,doga,ve,dag,koy,evleri,problemsiz,ozel,yapim,luks,emlaklar, EMLAK34 Beylikdüzü Satılık Kiralık Emlak Ev Daire Arsa İşyeri MİLAS BOĞAZİÇİ KÖYÜNDE KİRALIK MUHTEŞEM BİR ÇİFTLİK Muğla Milas Köyler Boğaziçi Köyü Konut Çiftlik Evi Kiralık MİLAS BOĞAZİÇİ KÖYÜNDE Kiralık MUHTEŞEM BİR ÇİFTLİK İndirimli (Uygun) Tatil Emlakları Yatırımlık Doğa ve Dağ Köy Evleri Problemsiz Özel Yapım Luks Emlaklar